Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Studniówka 2014 17.01.2014

     17 stycznia w naszej szkole odbyła się studniówka. Więcej na ten temat w sprawozdaniu naszych uczniów:

    Ona: 17 stycznia 2014 roku wstałam bardzo wcześnie. Z podekscytowania nie mogłam spać. Postanowiłam wziąć prysznic w tym szczególnym dniu z samego rana. O godz. 14.00 miałam wizytę u  kosmetyczki, następnie u fryzjera. Po zabiegach upiększających wróciłam do domu, ale nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Ciągle sprawdzałam w lustrze, czy na pewno wszystko jest idealnie. O godzinie 18.00 wyruszyłam do klubu Tropikal w Gołębiewie.

   One: Pobudka 7.00 rano. Następnie łazienka, śniadanie, szkoła, aż w końcu podróż pojazdem o numerze rejestracyjnym GST ….. , Golfem 1-6 , benzyna w automacie, do stylistki na doczepienie rzęs metodą 2:1 oraz nałożenie henny na brwi. Efekt był powalający. Stamtąd udałyśmy się do salonu fryzur.  Zostały tylko paznokcie. Po wszystkich zabiegach upiększających powróciłyśmy do domu, aby nałożyć na siebie nasze przepiękne kreacje, biżuterię oraz…… czerwone podwiązki. A wszystko po to, aby wypaść jak najlepiej na jedynym w swoim rodzaju BALU ŻYCIA!
Wszystko gotowe. Wsiadamy do samochodu, jedziemy bardzo wolno, nie tylko ze względu na warunki atmosferyczne, ale również dlatego, że utworzył się gigantyczny korek, na czele którego jechał pług odśnieżający. Na szczęście zdrowo i bezpiecznie dotarliśmy na miejsce.

   On: Wszyscy przyjechali w dobrych humorach, a przywitał nas czerwony dywan ( jak w Hollywood) i bramkarze. Cierpliwie czekaliśmy na rozpoczęcie próby poloneza.

   Ona: Uroczystość rozpoczęła  piękna przemowa naszych rówieśników- Agaty i Bartka, którym towarzyszyły niemałe emocje.  Studniówkę uświetniła swoim występem i słowiczym śpiewem Weronika, po której głos zabrał  Dyrektor szkoły. Po tym akcencie usłyszeliśmy słowa: „Poloneza czas zacząć”. Ruszyliśmy w tany. Wszyscy widzieliśmy malujący się na twarzach zachwyt. Trzeba przyznać, iż mieliśmy okazję poczuć się jak prawdziwe gwiazdy, mając przed sobą rzeszę fotoreporterów i trzymając w dłoniach nadające wdzięku i gracji piękne białe różyczki.

   On: Polonez dobiegł końca. Po licznych podziękowaniach i życzeniach udaliśmy się na miejsca, by wznieść toast. Studniówkowe szaleństwo rozpoczęło się na dobre. Nieśmiałymi krokami pierwsze pary udały się na parkiet i tańczyły w rytm muzyki. Zespół organizował różne zabawy, dzięki którym nadrobiliśmy wszystkie opuszczone lekcje wychowania fizycznego. Nauczycieli bawili się razem z nami, co sprawiało, że ta noc była niezapomniana.  Minuty mijały nieubłaganie. Uśmiech na twarzach maturzystów  tworzył niebywały klimat. Niestety, wszystko co dobre, ma swój koniec. Na zegarach wybiła czwarta nad ranem. Niepocieszeni musieliśmy rozejść się do domów, zabierając ze sobą bagaż wielu wspomnień, które zostaną z nami do końca życia. Jedno jest pewne - ten wieczór skończył się zdecydowanie za szybko! I nawet nie możemy mieć nadziei, że coś takiego jeszcze się powtórzy! Bo taka noc zdarza się tylko raz w życiu.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour