Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Występ grupy PaT Starogard 14.03.2014

     W piątek 14 marca w naszej szkole mieliśmy przyjemność gościć młodzież z grupy PaT Starogard Gdański, która jest przedstawicielami różnych szkół starogardzkich, w tym też uczniów naszej szkoły, a są to Natalia Engler, Krzysztof Porazik oraz Jan Pluta. Pomogli im również Wiktoria Kuklińska i Paweł Kuniszewski, którzy należą do grupy PaT Pelplin.

     Nasi uczniowie mogli obejrzeć dwa spektakle. Pierwszym był "Sekret", który opowiada o tym jak rodzice próbują spełniać swoje chore ambicje wykorzystując do tego swoje dzieci i czasami za dużo od nich wymagając, co może się źle skończyć. Drugi spektakl nosi tytuł "Lustro" autorstwa zastępcy lidera grupy - Anity Byjoś, który opowiada o problemach życiowych z którymi zmaga się nastolatka. Młodzież zachęcała nas również do tańczenia z nimi PaTowskiego tańca "Wygłupiaczka".

     Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało i to nie był ostatni występ grupy PaT Starogard w naszej szkole.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour