Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Drużyna piłki siatkowej chłopców zdobyła srebrny medal w województwie pomorskim 14.04.2014

     Dnia 14.04.2014 r w ZSS w Człuchowie odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady Województwa Pomorskiego w piłce siatkowej chłopców z udziałem 6 najlepszych drużyn województwa pomorskiego. Drużyny zostały wyłonione w  6 turniejach półfinałowych.

     Nasza drużyna awansowała do finału wygrywając półfinałową rywalizację z zespołami z Pruszcza Gd., Kościerzyny i Chojnic.

W turnieju finałowym trafiliśmy do grupy "A" razem z ZSGZiA Lębork i VIII LO z Gdańska. W pierwszym meczu nasi siatkarze pod wodzą Piotra Szurgota pokonali 2:0 ( 25:13, 25:22) zespół z Lęborka, a w drugim spotkaniu także 2:0 ( 25:16, 25:23) drużynę z Gdańska . Mecz o złoto przegraliśmy po wyrównanej walce 0:2 ( 21:25, 23:25) z Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku. Ciekawostka - zespół z Gdańska prowadził były uczeń II LO, obecnie nauczyciel SMS Gdańsk Adam Miotk.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA FINAŁU LICEALIADY:

I        msc.  SMS GDAŃSK

II       msc. II LO STAROGARD GD.

III      msc. VIII LO GDAŃSK

IV     msc. ZSP nr 4 MALBORK

V      msc. ZSS CZŁUCHÓW

VI     msc. ZSGŻiA LĘBORK

     Naszą srebrną drużynę reprezentowali uczniowie: Oskar Probe, Oskar Kleinschmidt, Kawil Chowaniec, Gabriel Mokwa, Mateusz Puttkammer, Kamil Kowalczyk, Mateusz Bilski, Mateusz Wirkus, Daniel Sojka, Paweł Młyński, Paweł Guziński,  opiekun Piotr Szurgot.

     Na brawa zasłużyli także kibice naszej szkoły. Do Człuchowa udała się bowiem 20-osobowa grupa, która wraz z nauczycielem Panem Dariuszem Stubą z dużą werwą wspierała swoich kolegów. 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour