Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Zjazd absolwentów rocznik 1964

     Szkoły z branży skórzanej były poprzedniczkami naszego obecnego liceum. Dlatego właśnie w obiektach naszego Liceum Absolwenci Technikum Przemysłu Skórzanego – rocznik 1964 postanowili rozpocząć świętowanie swojej 50-tki.

     Wychowawcą klasy był profesor Józef Szymański, niewątpliwie bohater spotkania. Nie trudno było zauważyć, że dla byłych uczniów, obecnie siedemdziesięciolatków dalej jest niekwestionowanym autorytetem. Inicjatorem i organizatorem spotkania był Pan Mieczysław Maluga.

     W serdecznej atmosferze dzielono się wspomnieniami z życia szkolnego. W szkolnej izbie pamięci znajduje się tablo klasy, przygotowane niegdyś przez uczniów, które dzisiaj oglądano z rozrzewnieniem.

     Podczas pobytu absolwentów w murach szkoły dyrekcja przygotowała krótką retrospektywę  na temat dzisiejszego funkcjonowania szkoły popartą prezentacją szkolnej strony internetowej, galerii fotograficznej oraz dziennika elektronicznego. Po poczęstunku, urządzonym przez uczennice klas pierwszych dyrektor szkoły Piotr Cesarz oprowadził miłych gości po szkole. Bardzo duże wrażenie na gościach wywarła dzisiejsza baza szkoły.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour