Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce 20.05.2015

    Dnia 20 maja w Starogardzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w LA. W klasyfikacji szkół dziewczęta wywalczyły I m-ce zdobywając 219 pkt. a chłopcy II m-ce zdobywając 151 pkt. Do uzyskania tak świetnych wyników przyczynili się następujący uczniowie:


Dziewczęta

100m

III m-ce Agnieszka Libiszewska 13.90

VII m-ce Aneta Fryca 14.28

400m

II m-ce Patrycja Kielbratowska 1:08,33

IV m-ce Aneta Fryca 1:10,45

IX m-ce Natalia Sengerska 1:14,55

X m-ce Natalia Bartel 1:14,72

800m

II m-ce Anna Klin 2:33,50

IV m-ce Paulina Szreder 2:39,38

VIII m-ce Patrycja Wróblewska 2:53,64

X m-ce Anna Gdaniec 2:59,21

Oszczep

I m-ce Zuzanna Czarnowska 31,01

VIII m-ce Paulina Szczepańska 23,92

IX m-ce Agnieszka Jastrzębska 23,52

X m-ce Magdalena Makuch 21,77

Kula

I m-ce Zuzanna Czarnowska 8,92

III m-ce Paulina Szcepańska 7,88

VIII m-ce Agnieszka Jastrzębska 7,31

Skok wzwyż

I m-ce Maria Kłos 145

VII m-ce Oliwia Haftka 120

Skok w dal

II m-ce Maria Kłos 4,44

III m-ce Agnieszka Libiszewska 4,40

VIII m-ce Patrycja Kielbratowska 4,17

XI m-ce Izabela Kuchta 4,12

Sztafeta 4x100m

I m-ce 56,80

Natalia Bartel, Natalia Kukawka, Aneta Fryca, Agnieszka Libiszewska


Chłopcy :


100m

V m-ce Bogdan Pniewski 12,30

VI m-ce Jakub Mandziara 12,40

IX m-ce Patryk Mandziara 12,45

400m

I m-ce Paweł Górka 56,11

III m-ce Bogdan Pniewski 56,70

IV m-ce Kornel Stencel 56,78

VI m-ce Michał Streng 57,40

1500m

IV m-ce Adrian Sulewski 4:37,82

V m-ce Jakub Pogroszewski 4:40,50

VIII m-ce Mateusz Iwicki 4:53,49

XI m-ce Jakub Stosik

Oszczep

XII m-ce Adrian Milewski 29,26

Kula

X m-ce Mateusz Szaban 10,05

XI m-ce Szymon Smuczyński 9,97

Skok wzwyż

II m-ce Krystian Brejski 170

VI m-ce Piotr Nowacki 160

Skok w dal

I m-ce Mateusz Bilski 5,72

II m-ce Krystian Brejski 5,69

VIII m-ce Jakub Mandziara 5,08

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour