Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Mistrzostwa Powiatu w indywidualnej LA 17.05.2016

     17 maja w Starogardzie Gdańskim miały miejsce Mistrzostwa Powiatu w indywidualnej LA. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy z naszej szkoły poprzez osiąganie bardzo wysokich miejsc przyczynili się do końcowego sukcesu II LO. 

     Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I m-ce II LO 352 pkt
II m-ce ZSR Bolesławowo 160 pkt
III m-ce ZSP Skórcz 139 pkt

     Klasyfikacja końcowa chłopców:

I m-ce II LO 252 pkt
II m-ce ZSP Skórcz 211 pkt
III m-ce ZSE 156 pkt

     Medalowe miejsca naszych uczniów:

100 m

- Głodek Magdalena z kl I C - I m-ce
- Libiszewska Agnieszka z kl II D - III m-ce

200 m

Kurszewska Sandra z kl I F - II m-ce
Plutowski Kacper z kl I D - I m-ce

400 m

Fryca Aneta z kl II D - II m-ce
Kielbratowska Patrycja z kl II E - III m-ce
Stencel Korneliusz z kl II D - I m-ce
Pniewski Bogdan z kl III - II m-ce
Górka Paweł z kl II A - III m-ce

800

Szreder Paulina z kl II A - I m-ce
Pogroszewski Jakub z kl II A - III m-ce

1500

Żurek Magdalena z kl I E - I m-ce
Kleina Dawid z kl I E - II m-ce

Oszczep

Czarnowska Zuzanna z kl III - II m-ce
Gierszewski Dominik z kl I E - III m-ce

Kula

Czarnowska Zuzanna z kl III - I m-ce
Szczepańska Paulina z kl II B - II m-ce

Rzut dyskiem

Major Konstanty z kl I A - III m-ce

Skok w dal

Libiszewska Agnieszka z kl II D - II m-ce
Kłos Maria z kl III - III m-ce
Stence Korneliusz z kl II D - II m-ce
Ciekliński Jakub z kl I E - III m-ce

Skok wzwyż

Kłos Maria z kl III - III m-ce
Brejski Krystian z kl II D - I m-ce

Sztafeta 4 x 100 m dziewcząt - I m-ce

1. Głodek Magdalena z kl. I C
2. Cissewska Karolina z kl IE
3. Fryca Aneta z kl II D
4. Libiszewska Agnieszka z kl. II D

Sztafeta 4 x 100 m chłopców - I m-ce

1. Pikarski Kacper z kl. I D
2. Brejski Krystian z kl. II D
3. Ciekliński Jakub z kl. IE
4. Plutowski Kacper z kl. I D

     Wszyscy wymienieni uczniowie awansowali do Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnej LA. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w zawodach i godnie nas reprezentowali.

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour