Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Sukcesy Oskara Kamińskiego w konkursach historycznych

     Po raz kolejny uczeń naszej szkoły, Oskar Kamiński osiąga sukcesy w konkursach historycznych! 14 i 19 stycznia 2017 r. w ramach etapu okręgowego na Wydziale Historycznym UG odbyły się kolejno eliminacje: pisemna i ustna XLIII Olimpiady Historycznej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sejmu RP; Oskar przeszedł z wynikiem pozytywnym obie eliminacje i jest typowany przez Komitet Okręgowy Olimpiady do etapu centralnego - ostateczna decyzja Komitetu Głównego co do Jego udziału w tym etapie zapadnie 22 lutego br.

     To jednak nie koniec - 21 stycznia br. odbył się etap okręgowy II Olimpiady Wiedzy Historycznej organizowanej przez Centrum Organizacji Przedmiotowo - Tematyczno - Interdyscyplinarnych Olimpiad Społeczno – Historycznych (COPTIOSH), w którym Oskar zajął I miejsce (podobnie jak przed rokiem) i uzyskał kwalifikację do etapu centralnego olimpiady, który odbędzie się 3 kwietnia 2017 r. w Golubiu-Dobrzyniu.

     Przypomnijmy, że w ubiegłorocznej edycji Olimpiady Oskar zajął na szczeblu ogólnopolskim V miejsce - w tym roku życzymy Mu ponownych sukcesów i serdecznie gratulujemy dotychczasowych osiągnięć!

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour