Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Konsultacje

TERMINARZ KONSULTACJI NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

w roku szkolnym 2019/2020

Lp.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

Termin

  1.  

Gałązka-Janas Hanna

dyrektor

Po indywidualnym uzgodnieniu

  1.  

Mokwa Beata

wicedyrektor

  1.  

Bieńkowska Elwira

matematyka

czwartek                            13:20 - 14:05

  1.  

Brunke Błażej

język angielski

czwartek                            14:10 - 14:55

  1. -

Burczyk Dorota

geografia

wtorek                               14:05 - 14:50

  1.  

Ejsmond Justyna

fizyka, przyroda

czwartek                            13:15 - 14:00

  1.  

Dzwonkowska Monika

j. polski, j. angielski

czwartek                            14:05 - 14:50

  1.  

Hajdamaszczuk Alina

j. angielski

wtorek                               11:35 - 12:20

  1.  

Jastrzębska Anna

chemia

piątek                                   9:45 - 10:25

  1.  

Jaroszyńska Alina

matematyka

czwartek                            12:30 - 13:15

  1.  

Jeliński Karol

j. angielski

wtorek                                11:35 - 12:20

  1.  

Jędrzejczyk Hanna

podstawy przedsięb. WOS

wtorek                                14:10 - 14:30

  1.  

Jędrzejczyk Jerzy

j. polski

środa                                     8:45 -   9:35

  1.  

Kalicińska Lucyna

pedagog

Zgodnie z terminem wywieszonym na drzwiach gabinetu

  1.  

Kłos Aleksandra

j. niemiecki

środa                                  13:20 - 14:05  

  1.  

Kozłowska Iwona

j. angielski

środa                                  11:35 - 12:20

  1.  

Kroplewski Marek

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpiecz.

piątek                                   9:40 - 10:25

  1.  

Kurcwald Danuta

matematyka

środa                                  10:40 - 11:25

  1.  

Krzyżanowska Witosława

psycholog, podstawy pedagogiki i psychologii

Zgodnie z terminem wywieszonym na drzwiach gabinetu

  1.  

Laska Maciej

informatyka

piątek                                  14:10 - 14:55           

  1.  

Marczak Aleksandra

historia, historia i społ. wiedza o społeczeństwie

wtorek                                   9:40 - 10:25

  1.  

Ostrowska Aleksandra

wychowanie fizyczne

czwartek                             11:35 - 12:20                

  1.  

Piwowarczyk Grzegorz

j. niemiecki

piątek                                  11:35 - 12:20

  1.  

Połom Joanna

j. niemiecki

środa                                  12:30 - 13:15   

  1.  

Prabucka Lucyna

j. polski

czwartek                              8:00 -  8:45

  1.  

Przybyszewska Wioleta

wychowanie fizyczne

czwartek                             9:40 - 10:25

  1.  

Różańska Edyta

matematyka

czwartek                             9:40 - 10:25

  1.  

Stuba Dariusz

geografia, wf

środa                                 11:35 - 12:20

  1.  

Szczepańska Ciesielska Sylwia

biologia, przyroda,  edukacja ekologiczna

poniedziałek                       9:40 - 10:25

  1.  

Szczodrowska Gdaniec Alina

j. polski, historia

czwartek                           11:35 - 12:20 

  1.  

Szurgot Piotr

wychowanie fizyczne

wtorek                              10:40 - 11:25              

  1.  

Szymańska Dorota

j. angielski

czwartek                           10:40 - 11:25

  1.  

Tuszyńska- Chęć Urszula

j. polski, wok

poniedziałek                      12:30 - 13:15

  1.  

Walas Stalica Iwona

religia

czwartek                            10:40 - 11:25             

  1.  

Wiśniewska  Karolina

j. angielski

poniedziałek                      11:35 - 12:20

  1.  

Witkowska Beata

j. polski

środa                                  11:35 - 12:20 

  1.  

Wolff – Szwarc Karolina

j. angielski

wtorek                                  9:40 - 10:20

  1.  

Zbierańska Marta

biologia, wdż

wtorek                                  9:40 - 10:20

  1.  

Zblewska Barbara

historia/wos, historia i społeczeństwo

środa                                     9:40 - 10:25

  1.  

Zdrojewska Joanna

j. niemiecki,  j. angielski

wtorek                                  9:40 - 10:25

  1.  

Skrzypek Mariusz

religia

piątek                                 10:45 - 11:25         

  1.  

Szurgot Joanna

wychowanie fizyczne

wtorek                                14:05 - 14:55        

  1.  

Oller Grzegorz

muzyka

poniedziałek                       12:00 - 12:30

  1.  

Haras Magdalena

plastyka

poniedziałek                       11:30 - 12:30

  1.  

Lewicka - Bierła Monika

wiedza o kulturze

czwartek                             11:45 - 12:30

  1.  

Błażyńska Ewa

język angielski

wtorek                                  8:00 -   8:45

  1.  

Ruśniak Sławomir

historia

poniedziałek                       11:35 - 12:20

  1.  

Krygier Teresa

matematyka

środa                                   12:30 - 13;15

  1.  

Zaworska Beata

zajęcia terapeutyczne

Wtorek                               13:30 - 14:00

Starogard Gd.,   wrzesień 2019 r.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour