Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Lustro Szkoły - Szkolna Izba Pamięci

   Ciekawe miejsca, ciekawi ludzie w II LO

      Szkolna Izba Pamięci mieszcząca się na trzecim piętrze skrywa w sobie wiele tajemnic. Są one związane z historią Technikum Skórzanego, które do roku 1995 funkcjonowało w murach naszego Liceum. Wspomnienia dawnych uczniów, którzy zamieszkiwali tutejszy internat nie zaginęły, a wciąż trwają w „pozostałościach” po nim. Zdjęcia w pamiątkowych gablotach oraz dzieła uczniów takie jak wykonane przez nich obuwie czy nawet prace maturalne dodają temu miejscu szczególnego klimatu. Izba Pamięci jest ogólnie dostępna dla uczniów, wystarczy poprosić panie bibliotekarki o otworzenie drzwi  do tego interesującego miejsca – dziedzictwa poprzedniego wieku. 

     Serdecznie zapraszamy wszystkich do odkrycia cząstki historii naszej szkoły.

Opracowały:

Karolina Pawlisz IC

Paulina Gaszyńska IC

Daria Wiktorowicz IC

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour