Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Zakończenie Roku Szkolnego Klas Trzecich

DRODZY UCZNIOWIE KLAS TRZECICH,

     W dniu dzisiejszym staliście się Absolwentami naszego Liceum im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim, których liczba wynosi  już 5213 wyjątkowych OSÓB.

     Trzyletnia edukacja w naszej szkole okazała się dla Was i dla Szkoły niecodziennym, nieprzewidywalnym i  w niektórych aspektach niechcianym doświadczeniem. Jednak radziliśmy sobie wszyscy najlepiej, jak potrafiliśmy. W tak ważnych i trudnych chwilach okazało się, że możemy na siebie wzajemnie liczyć.

     Miło było Was poznać. Dziękuję Wam za Waszą aktywność w dziedzinie edukacji, ale także na wielu polach życia szkolnego,  takich jak:. SPORT , Samorząd Uczniowski, Wolontariat,  występy artystyczne, Pierwsza Pomoc, Poczet Sztandarowy, radiowęzeł, konkursy i wiele innych.

     Pomimo wielu różnic, różnych poglądów, odmiennych zdań potrafiliśmy się wzajemnie szanować i to przekłada się na dobre relacje, które, mam nadzieję, na długo pozostaną.

     GRATULUJĘ WAM osiągniętych wyników, sukcesów małych i dużych, wytrwania do końca w niezależnych od nas okolicznościach!

     DZIĘKUJĘ WYCHOWAWCOM KLAS MATURALNYCH ORAZ WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM UCZĄCYM ZA SOLIDNĄ PRACĘ, TROSKĘ I DOBRY PRZYKŁAD. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM PRACOWNIKOM SZKOŁY ZA DBAŁOŚĆ O NASZYCH UCZNIÓW I WSPANIAŁE RELACJE, KTÓRE SĄ PRZEZ MŁODZIEŻ BARDZO CENIONE.

     Życzę POMYŚLNOŚCI na EGZAMINACH, tych najbliższych i tych wszystkich kolejnych, które Was spotkają. Zdajcie najpiękniej, jak tylko potraficie, egzamin z życia. Jesteście młodymi ludźmi, przed Wami mnóstwo wydarzeń, celów do zrealizowania, decyzji do podejmowania. Niech będą dla Was jak najlepsze, żebyście czuli się szczęśliwi. Dbajcie o siebie, żyjcie uczciwie, bądźcie dobrymi ludźmi!

     Dzisiaj SZKOŁA WAS żegna, jednak drzwi do niej dla Was - naszych Absolwentów - stoją otworem. Odwiedzajcie nas, dzielcie się z nami Waszymi sukcesami, Waszym życiem!

 

A na zakończenie

Jako maturalne życzenie

Kilka miłych rymowanek

dla naszych wychowanków i wychowanek!

 

Trzecia A wszystko zda,

Trzecia B wszystko wie,

Trzecia C dobrze spisze się,

Trzecia D we wszystkim odnajdzie się,

Trzecia E wszystko dobrze rozwiąże!

 

                                                      Pozdrawiam serdecznie

                                                      Hanna Gałązka-Janas

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour