Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Konsultacje

TERMINARZ KONSULTACJI NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

w roku szkolnym 2020/2021

Lp.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

Termin

  1.  

Gałązka-Janas Hanna

dyrektor

Po indywidualnym uzgodnieniu

  1.  

Mokwa Beata

wicedyrektor

  1.  

Bieńkowska Elwira

matematyka

Piątek 9:00 - 9:30

  1.  

Błażyńska Ewa

język angielski

Środa 8:00 8:45

  1.  

Brunke Błażej

j. angielski, j. niemiecki

Poniedziałek 8:50 – 9:35

  1. -

Burczyk Dorota

geografia

Wtorek 12:30 – 13:15

  1.  

Dymerska Anna

j. angielski

Czwartek 14:10 – 14:55

  1.  

Dzwonkowska Monika

j. polski, j. angielski

Środa 13:15 – 14:00

  1.  

Ejsmond Justyna

fizyka, przyroda

Środa 14:05 – 14:55

  1.  

Hajdamaszczuk Alina

j. angielski

Czwartek 12:30 – 13:15

  1.  

Jaroszyńska Alina

matematyka

Poniedziałek 8:50 - 9:35

  1.  

Jastrzębska Anna

chemia

Czwartek 9:40 – 10:25

  1.  

Jeliński Karol

j. angielski

Wtorek 11:55 – 12:20

  1.  

Jędrzejczyk Hanna

podstawy przeds., WOS

Wtorek 13:20 – 14:05

  1.  

Jędrzejczyk Jerzy

j. polski

Czwartek 13:20 14:05

  1.  

Kalicińska Lucyna

pedagog

Po indywidualnym uzgodnieniu

  1.  

Kłos Aleksandra

j. niemiecki

Czwartek 11:35 – 12:20

  1.  

Kozłowska Iwona

j. angielski

Czwartek 10:40 -11:25

  1.  

Kroplewski Marek

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpiecz.

Piątek 12:20 -14:05

  1.  

Krygier Teresa

matematyka

Piątek 10:40 – 11:25

  1.  

Krzyżanowska Witosława

psycholog, podstawy pedagogiki i psychologii

Po indywidualnym uzgodnieniu

  1.  

Kurcwald Danuta

matematyka

Wtorek 12:20 – 13:00

  1.  

Laska Maciej

informatyka

Czwartek 12:30 - 13:15

  1.  

Marczak Aleksandra

historia, historia i społ. wiedza o społeczeństwie

Czwartek 8:50 – 9:35

  1.  

Marrero – Miszker  Sandra

j. hiszpański

Środa 15:30 – 16:00

  1.  

Miloch Monika

j. polski, edukacja czytelnicza i medialna

Poniedziałek 9:40 – 10:25

  1.  

Nawrocka Beata

matematyka

Wtorek po 14:10 – 14:55

  1.  

Oller Grzegorz

muzyka

Poniedziałek 15:00 – 15:45

  1.  

Ostrowska Aleksandra

wychowanie fizyczne

Czwartek 10:40 – 11:25

  1.  

Peikowska Agnieszka

doradztwo zawodowe

Poniedziałek 9:00  - 9:30

  1.  

Piwowarczyk Grzegorz

j. niemiecki, zajęcia z kreatywności

Piątek 10:40 – 11:25

  1.  

Połom Joanna

j. niemiecki

Poniedziałek 9:40 - 10:20

  1.  

Prabucka Lucyna

j. polski

Poniedziałek 10:40 -11:25

  1.  

Przybyszewska Wioleta

wychowanie fizyczne

Poniedziałek 9:40 – 10:15

  1.  

Różańska Edyta

matematyka

Wtorek 11:35 – 12:20

  1.  

Ruśniak Sławomir

historia, WOS, historia i społ.

Piątek 13:15 – 14:15

  1.  

Skrzypek Mariusz

religia

Piątek 9:40 – 10:25

  1.  

Stuba Dariusz

geografia, w-f

Środa 10:40 – 11:25

  1.  

Szczepańska Ciesielska Sylwia

biologia, przyroda,  edukacja ekologiczna

Piątek 14:05 – 14:55

  1.  

Szczodrowska Gdaniec Alina

j. polski, historia, WOS

Poniedziałek 11:35 – 12:20

  1.  

Szurgot Joanna

wychowanie fizyczne

Wtorek 11:50 – 12:20

  1.  

Szurgot Piotr

wychowanie fizyczne

Piątek 8:00 - 8:45

  1.  

Szymańska Dorota

j. angielski

Wtorek 10:40 – 11:25

  1.  

Święcka Jolanta

wychowanie fizyczne, n-l specjalista

Po indywidualnym uzgodnieniu

  1.  

Tuszyńska- Chęć Urszula

j. polski,

Czwartek 11:35 -12:20

  1.  

Walas Stalica Iwona

religia

Poniedziałek 12:30 – 13:15

  1.  

Wiśniewska  Karolina

j. angielski, n-l specjalista

Piątek 8:00 -8:45

  1.  

Witkowska Beata

j. polski

Poniedziałek 12:30 - 13:15

  1.  

Wolff – Szwarc Karolina

j. angielski

Poniedziałek 9:40 – 10:25

  1.  

Zaworska Beata

zajęcia terapeutyczne

Po indywidualnym uzgodnieniu

  1.  

Zbierańska Marta

biologia, wdż, przyroda

Poniedziałek 12:30 – 13:15

  1.  

Zblewska Barbara

historia, wos, historia i społeczeństwo

Piątek 11:35 -12:20

  1.  

Zdrojewska Joanna

j. niemiecki,  j. angielski

Wtorek 14:05 – 14:50

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour