Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach i olimpiadach

 

Rok szkolny 2017/2018

 Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach/olimpiadach w roku szkolnym 2017/2018 (pdf)


  Rok szkolny 2016/2017

 Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach/olimpiadach w roku szkolnym 2016/2017 (pdf)

  
 Rok szkolny 2015/2016 

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach/olimpiadach w roku szkolnym 2015/2016 (pdf)


Rok szkolny 2014/2015

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach/olimpiadach w roku szkolnym 2014/2015 (pdf)


Rok szkolny 2013/2014

 Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach/olimpiadach w roku szkolnym 2013/2014 (pdf)

 

Rok szkolny 2011/2012

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach/olimpiadach w roku szkolnym 2011/2012 (pdf)

Rok szkolny 2010/2011

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach/olimpiadach w roku szkolnym 2010/2011 (pdf)

Rok szkolny 2009/2010

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach/olimpiadach w roku szkolnym 2009/2010 (pdf)

Rok szkolny 2008/2009

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach/olimpiadach w roku szkolnym 2008/2009 (pdf)


Rok szkolny 2007/2008

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach/olimpiadach w roku szkolnym 2007/2008 (pdf) 

Rok szkolny 2006/2000
 
Na szczeblu wojewódzkim Na szczeblu ogólnopolskim
I miejsce w Licealiadzie woj. w sztafetowych biegach przełajowych chłopców;

VII m-ce w Licealiadzie woj. w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt;

VI - m-ce w Licealiadzie woj. w halowej piłce nożnej chłopców;

II m-ce w półfinałach woj. w koszykówce dziewcąt;

II m-ce w Licealiadzie woj. w piłce siatkowej chłopców;

IV m-ce w Licealiadzie woj. w piłce siatkowej chłopców;

IV m-ce w Licealiadzie woj. w koszykowej chłopców;

II i II miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich - Angelika Witek z kl. I D w karate tradycyjnym Juniorek;

Maciej Kuchta laureat recytatorskiego konkursu literackiego - II miejsce, Natalia Gerigk ( wyróżnienie );

Michał Zakrzewski klasa IIID IX miejsce w XXVI Woj. Turnieju Wiedzy Ekologicznej w Gdańsku;

Wyróżnienie - K.Kropidłowska klasa IIIH w XVIII edycji konkursu "Mój Las"
Weronika Prabucka klasa I D, II miejsce i III m-ce w Mistrzostwach Polski w " Kick - boxingu - juniorek;

Angelika Witek - klasa I D - V m-ce w Mistrzostawch Polski w karate tradycyjnym;

I miejsce Nina Ciecholewska - Pomorski Konkurs Recytatorski im J. ks Pasierba, Dagmara Bernacka - wyróżnienie;

Katarzyna Ossowska - posłanka na Sejm Dzieci i Młodzieży 2006;

Sebastian Pączek i Bartosz Ossowski zakwalifikowali się do II części Ogólnopolskiej olimpiady Przedmiotowej z fizyki i astronomii. Sebastian Pączek zakwalifikował się do półfinałów Krajowej Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej.



Rok szkolny 2004/2005 i poprzednie


W roku szkolnym 2004/2005 nasza szkoła po raz drugi z rzędu wygrała rywalizację sportową dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Otrzymaliśmy puchar przechodni starosty, który może pozostać w naszej szkole jeżeli wygramy tę rywalizację jeszcze przez następne 2 lata.

Dziewczęta:

- II miejsce w punktacji szkół ponadgimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt w ramach Mistrzostw Powiatu - 2004/2005 Najlepiej pobiegła Joanna Madziar z klasy IG zajmując III miejsce.
- II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt na szczeblu powiatu - 2004/2005
- I miejsce w Biegu Kociewskim - 2004 za najliczniejszy udział dziewcząt w kategorii szkól ponadgimnazjalnych.

Chłopcy:

- I miejsce w punktacji szkół ponadgimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych chłopców w ramach Mistrzostw Powiatu - 2004/2005 Najlepiej pobiegł Bartosz Ossowski z klasy IIF zajmując II miejsce.
- I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców na szczeblu powiatu - 2004/2005
- I miejsce w sztafetowych biegach chłopców na szczeblu powiatu - 2004/2005.

Skład zespołu:
- Ossowski Bartosz IIF
- Stawikowski Michał IIG
- Czerwiński Radosław IIG
- Walters Michał IID
- Prokopów Bartosz ID
- Wilczyński Robert ID
- Szramke Mateusz IE
- Jeleniewski Dawid IE
- Trzeciak Paweł IG
- Czerniga Michał ID
- Prinz Mateusz ID - rezerwowy

- II miejsce w finale V Licealiady Województwa Pomorskiego w sztafetowych biegach przełajowych chłopców - Lipusz - 16.10.2004 r.

Skład zespołu:
- Trzeciak PawełIG
- Szramke MateuszIE
- Wysiecki AdrianIIE
- Prinz MateuszID
- Stawikowski MichałIIG
- Czerwiński Radosław IIG
- Wilczyński RobertID
- Prokopów BartoszID
- Malinowski Przemysław IIE
- Ossowski BartoszIIF

Sport - Siatkówka:

W dniu 7 marca 2003r.odbył się Finał Powiatowy w Koszykówce Chłocpów Szkół Ponadgimnazjalnych. Nasza szkoła zajęła I miejsce w składzie:
Paweł Drożyński, Karol Bławat, Kamil Sułkowski, Jarosław Czyryk, Michał Oller, Marek Lisiecki, Łukasz Gajda, Piotr Mandziara, Jarosław Drewa, Błażej Wesołowski, Krzysztof Wodzik, Łukasz Krół, Karol Piechowski, Bartłomiej Błąk, Tomasz Bigilski

Nauka - biologia:

Informacja o roztrzygnięciu XVI edycji konkursu pod hasłem "Mój las". Agata Kickmunter uczennica naszej szkoły zdobyła II miejce a jej szkolny kolega Adam Czyżewski otrzymał wyróżnienie w kategorii IV - "Znaczenie lasów i gospodarki leśnej dla rozwoju obszarów wiejskich na przykładzie swojego regionu".

Nauka - język niemiecki:

Z naszej szkoły do II etapu Olimpiady z Język Niemieckiego dostało się aż trzech uczniów:
Karol Gołąbek, Magdalena Dąbkowska oraz Monika Zielińska Drugi etap Olimpiady odbędzie się 15 lutego 2003 roku w Instytucie Fil. Germańskiej w Gdańsku.

Spotr - Piłka ręczna:

W dniu 25 listopada 2002r. chłopcy z Naszej szkoły zajeli I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali:
Jaworski Karol, Chłusewicz Piotr, Mandziata Piotr, Wilczyński Marcin, Drewa Jarosław, Gajda Łukasz, Wesołowski Błażej, Sobolewski Piotr, Sobolewski Wojciech, Wąsik Karol, Borowski Krzysztof, Engler Karol, Woźniak Michał, Galicki Łukasz.

Sport - XI Bieg Kociewski - Podziękowanie:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gd. składa podziękowanie Zespołowi Szkół Skórzanych i Ogólnokształcących za masowy udział w XI Biegu Kociewskim 1653 uczestników!

Sport - Biegi przełajowe:

W dniu 10 października 2002r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Najlepszym z naszej szkoły okazał się Karol Wysocki, który zajął V miejsce premiowane awansem do finału wojewódzkiego.

Sport - Piłka nożna:

W dniu 8 października 2002r. odbył się finał powiatowy w piłce nożnej. W rozgrywkach udział brało dziewięć drużyn. Nasza szkoła zajęła II miejsce przegrywając w finale z ZSZ Starogard Gd. O losie meczu zadecydowały rzuty karne.
Naszą szkołę reprezentowali:
- Mykowski Jakub
- Łepek Krzyszkof
- Grzywacz Łukasz
- Necel Marcin
- Drożyński Paweł
- Wysocki Karol
Gracze rezerwowi: Cichoń Piotr, Wąsik Karol, Niedzielski Łukasz, Wilczyński Marcin, Kusz Robert, Skrobisz Michał, Rakowski Jakub, Ciesielski Bartosz, Wicek Jakub

Rok szkolny 2013/2014


Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach/olimpiadach w roku szkolnym 2013/2014 (pdf)

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour