Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Film LipDub 2.11.2012

     Dnia 02.11.2012 r. w naszej szkole odbyła się projekcja filmu LipDub, w której wzięło udział 82.uczniów. Przygotowania trwały cały miesiąc, ale nasza praca przyniosła zamierzony skutek, gdyż wszyscy świetnie się bawili. W trakcie akcji mogliśmy spotkać się m.in. z cheerleaderkami, muzykami, robotnikami oraz naszą Królową- Panią Wicedyrektor Hanną Gałązka- Janas.

     Nie zabrakło również postaci nawiązujących do II Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Kociewskiej czyli sportowców, turystów zielonej szkoły, a także Kociewiaków. Odwiedzili nas również tego dnia i gościnnie wystąpili dwaj uczniowie z ILO i ZSE.

      Nakręcenie filmu było dobrą okazją do tego, żeby zaprezentować się przed kamerą, ale co najważniejsze zapisaliśmy się na kartach historii II Liceum Ogólnokształcącego. Po raz kolejny pokazaliśmy, że uczniowie II LO potrafią połączyć siły i nawet w wolnym dniu pojawić się w szkole.

      Całe przedsięwzięcie nie odbyłoby się bez pomocy naszej Dyrekcji. Podczas nagrania obecni byli również pan prof. Grzegorz Piwowarczyk, pan prof. Dariusz Stuba i pan prof. Karol Jeliński. Organizatorem akcji był Paweł Łuczak z klasy IIIa, scenariusz przygotowały Marcelina Bukowska i Martyna Domachowska z IIIe. Operatorem kamery był Adam Pluciński z IIa.

 Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour