Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

XVIII spotkanie emerytowanej Kadry Kierowniczej Szkoły z aktualną Dyrekcją 14.01.2013

  14 stycznia 2013 roku już po raz 18 spotkali się emerytowani członkowie Kadry Kierowniczej Szkoły z aktualną Dyrekcją. Zanim jednak rozgorzały gorące dyskusje o dawnej i obecnej SZKOLE zebranych przywitał śpiewem zespół wokalny pod kierunkiem  prof. Jerzego Jędrzejczyka.

    Później był czas na wspólne pamiątkowe zdjęcie, które zgodnie z tradycją jest w wersji papierowej w tym samym dniu wręczane bohaterom dnia. Niestety w porównaniu do lat ubiegłych ilość uczestników uległa zmniejszeniu. Rok wstecz dyrektor Piotr Cesarz wspomniał i poprosił o uczczenie chwilą ciszy pamięć o DYREKTORZE HENRYKU URBAŃSKIM,  a w trakcie obecnego spotkania wspomnienie dotyczyło ś.p. WICEDYREKTORA ZENONA LEWANDOWSKIEGO ( był także dyrektorem I LO ).

     Zebrani z  podziwem wysłuchali wspomnień dyr. Zygmunta Lewandowskiego. Sędziwy pedagog ,mimo upływu 91 lat, jak co roku imponuje  wspaniałą pamięcią, z wielką precyzją odtwarza czasy odległe i udowadnia, że komentowanie obecnej rzeczywistości ( także tej oświatowej) nie sprawia mu najmniejszych problemów. Spotkanie przebiegało w niezwykle miłej atmosferze. Aktualna Dyrekcja zaprezentowała najciekawsze informacje o szkole. Goście zadawali wiele pytań, życzliwie wypowiadali swoje spostrzeżenia.     

     W spotkaniu uczestniczyli: dyrektor  Zygmunt Lewandowski , dyrektor  Paweł Peikowski, wicedyrektor  Zygmunt Furdyna, wicedyrektor - Zenon Kroplewski,  wicedyrektor - Zenon Poziemski, kierownik internatu - Władysław Grot oraz aktualna dyrekcja: dyrektor Piotr Cesarz i wicedyrektor - Hanna Gałązka - Janas.

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour