Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Targi Edukacyjne 21.03.2013

    W dniu 21 marca 2013 r. w godzinach 9.00 - 12.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczny w Starogardzie Gdańskim odbyły  się Powiatowe Targi Edukacyjne, na których również  mogło zaprezentować się II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej.

     Organizowane już po raz piąty targi edukacyjne adresowane były  do uczniów gimnazjów i ich rodziców. Głównym celem przedsięwzięcia  było zapoznanie się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych  naszego powiatu. Zarówno nauczyciele – Pani Iwona Kolaska i Urszula Tuszyńska - Chęć, jak i młodzież aktywnie zaangażowali się w promocję naszej szkoły i po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Przyszłych uczniów zapoznawano z ofertą edukacyjną poprzez profesjonalną rozmowę na temat kierunków kształcenia i atmosfery w szkole,  liczne ulotki wręczane gimnazjalistom oraz prezentację multimedialną obrazująca życie szkoły.

     Dziękujemy nauczycielom oraz  Samorządowi Szkolnemu, którzy zaangażowali się w przygotowanie  tegorocznych Targów. Natomiast młodzieży, a w szczególności: Marcie Małce z klasy IIId, Małgosi Ossowskiej z III f,  Martynie Domachowskiej z III e, Krzysztofowi Porazikowi z II g oraz Ani Chłopskiej i Arturowi Wołoszyk  z I b,  Karolinie Bielaszewskiej i Aleksandrze Pszylk z I c oraz Dawidowi Królowi z klasy I e dziękujemy za  wzorową  pracę, która, mamy nadzieję, przyniesie oczekiwane efekty.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour