Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Międzypowiatowy konkurs „WARTO POZNAĆ KOCIEWIE” 28.05.2013

 

     W maju odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu  ,,Warto poznać Kociewie” adresowanego do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z obszaru Kociewia, a więc z powiatów: starogardzkiego, tczewskiego i świeckiego.

     Celem konkursu jest poznawanie przez młodzież ciekawych i pięknych miejsc na Kociewiu oraz promowanie regionu. W tym roku zadaniem uczestników było przygotowanie praktycznego przewodnika po Kociewiu pt: "Kociewie warto odwiedzić". Przewidziano dwie kategorie( do wyboru) :
1.Prezentacje w programie Power Point (ok. 20 slajdów)
2.Folder(ok.3-5)    

      Nasza szkoła zgłosiła do konkursu pięć prac(prezentacje). Komisja oceniała m.in. kompozycję pracy, walory poznawcze, walory estetyczne pracy oraz walory praktyczne(np.: baza noclegowa, gastronomia, transport, imprezy i wydarzenia kulturalne).
      Finał konkursu odbył się 28 maja 2013 roku w Zespole Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich w Tczewie, które jest organizatorem konkursu.

     Jak co roku prace uczniów naszej szkoły zostały docenione, nagrodzone i wyróżnione.
1.    Paulina Piątek (IB)- II miejsce
2.    Agata Bronk (IIIA)- III miejsce
3.    Justyna Kasprzycka (IIIG)- wyróżnienie
     Uczniom serdecznie gratulujemy!
     Opiekunem wszystkich prac była pani Hanna Jędrzejczyk.

 Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour