I miejsce dziewcząt z IILO w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce 3x3 24.11.2021

 19 listopada nasza szkoła była gospodarzem Mistrzostw Powiatu w koszykówce 3x3. Dziewczęta z naszej drużyny nie miały większych problemów z wywalczeniem I miejsca, kwalifikując się w ten sposób do reprezentowania powiatu starogardzkiego w województwie pomorskim. 

     W dniu dzisiejszym (24 listopada) odbył się w II LO półfinał Licealiady Wojewódzkiej w koszykówce 3x3. Dzisiaj ponownie drużyny z Kościerzyny oraz Chojnic nie sprawiły większych problemów naszym reprezentantkom i 2 grudnia będą próbowały swoich sił w finale LW w Sopocie.

     Gratulujemy dziewczętom i życzymy powodzenia dalej.

Skład drużyny:
Bukowska Katarzyna z klasy IIIE
Klamann Sara z klasy IID
Tilsen Agnieszka z klasy IID
Kortas Wiktoria z klasy ID

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour