Projekt "Dalej Niż My" - "Zwolnieni z teorii"

Projekt: Dalej Niż My

II LO im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim

 

Opis projektu:

     Jesteśmy młodym zespołem projektu Dalej Niż My realizowanego w ramach ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z teorii, polegającej na stworzeniu projektu społecznego. Członkami zespołu są uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim.

     Główną ideą naszego projektu jest stworzenie aplikacji o Kociewiu oraz stworzenie serii filmów o naszym regionie publikowanych na platformie YouTube. W naszym projekcie chcemy zwrócić szczególną uwagę na walory turystyczne i przyrodnicze naszego regionu. Nasze działania proekologiczne wpisują się w zakres programu AirWick.

     Jednym z naszych przedsięwzięć w zakresie ochrony środowiska jest stworzenie łąk kwiatowych. Na naszych łąkach znajdą się przede wszystkim rośliny miododajne. Planujemy rozmieszczenie łąk kwiatowych przy szkołach na terenie Kociewia.
Do realizacji tego przedsięwzięcia będziemy potrzebowali miododajnych kwiatów oraz ekologicznych materiałów do stworzenia tablic z informacją o nazwie, realizatorach i instytucjach wspierających projekt. Napis zostanie wygrawerowany przez jednego naszych partnerów.

     Adres naszej witryny: www.dalejnizmy.pl

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour